x

Informujemy, że nasza strona wykorzystuje do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Rejestracja
haslo:
Zamów podpis elektroniczny

Elektroniczny Obieg Dokumentów
Oferta
Szanowni Państwo,

Poniżej przedstawiamy listę usług oraz produktów dostępnych w ofercie firmy i ściśle związanych z bezpieczeństwem teleinformatycznym, ochroną danych, polityką zarządzania ryzykiem i jakością.

Przygotowując ofertę kierowaliśmy się trzema zasadami:
  • proponowane rozwiązania zgodne z obowiązującymi przepisami oraz normami, dopasowane do realnych potrzeb i wymagań klienta
  • produkty oraz usługi muszą być sprawdzone i przetestowane, wspomagać a nie utrudniać pracę - jednym słowem - profesionalne
  • maksymalizacja zysku jakim jest zadowolenie klienta, przy minimalizacji kosztów jakie musi ponieść
Zmieniająca się wciąż rzeczywistość informatyczna, legislacyjna oraz zwiększające się wymagania w aspekcie bezpieczeństwa, stawiają współczesnego Administratora danych jakim może być dyrektor lub kierownik jednostki, instytucji czy firmy, wobec nowych zadań i obowiązków. Dlatego pragniemy zaoferować Państwu pomoc i Wsparcie w rozwiązywaniu problemów Administratorów danych. W ofercie znajdziecie Państwo m.in. usługę kompleksowego dostosowania firmy bądź instytucji do wymogów technicznych, organizacyjnych czy formalno-prawnych, przeprowadzanie audytu i szkoleń personelu, przygotowanie nowej lub weryfikacja istniejącej dokumentacji, nadzorowanie przedsięwzięć dostosowawczych czy wdrożenie narzędzi kontrolnych oraz monitorujących, a także wiele innych autorskich rozwiązań usprawniających np. prowadzenie dokumentacji.

Serdecznie zapraszamy także do skorzystania z BEZPŁATNYCH usług i produktów, np. doradztwa, przeprowadzenia wstępnych analiz czy dostępu do narzędzi Platformy Ochrony Danych.

Zaproponowane przez nas rozwiązania przyczynią sie do prawidłowego - w znaczeniu zgodnego z przepisami, wymogami i zaleceniami - funkcjonowania firmy, podniosą jej bezpieczeństwo informatyczne oraz zapewnią sprawne działanie w realiach wciąż postepującego ryzyka i pojawiających się zagrożeń.
Zapraszamy do współpracy, oraz liczymy na konstruktywne uwagi i propozycje z Państwa strony - zarówno dotyczące oferty jak i Platformy Ochrony Danych.