x

Informujemy, że nasza strona wykorzystuje do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

Rejestracja
haslo:
Zamów podpis elektroniczny

Elektroniczny Obieg Dokumentów
Baza wiedzy
Tivoli Provisioning Manager Express for Software
news

Dystrybucja oprogramowania i poprawek w celu zachowania bezpieczeństwa komputerów PC.

IBM Tivoli Provisioning Manager (TPM) Express for Software Distribution jest rozwiązaniem do zarządzania zasobami i dystrybucji oprogramowania, które zawiera wszystkie funkcje produktu Provisioning Manager Express for Inventory plus funkcje automatycznej dystrybucji oprogramowania i poprawek dotyczących bezpieczeństwa komputerów PC.

Minimalizacja kosztów infrastruktury informatycznej przy zachowaniu bezpieczeństwa.

Tivoli Provisioning Manager Express for Inventory
news

Zarządzanie zasobami; zbieranie i przechowywanie informacji o sprzęcie, oprogramowaniu i innych zasobach oraz zarządzanie nimi.

IBM Tivoli Provisioning Manager Express for Inventory jest efektywnym, niedrogim rozwiązaniem zbierającym i przechowującym informacje o sprzęcie, oprogramowaniu i innych zasobach oraz zarządzającym nimi.

Zapobieganie zbędnym zakupom oraz niedostatecznemu wykorzystywaniu sprzętu i licencji na oprogramowanie.

Tivoli Continuous Data Protection (CDP) for Files
news

Zapewnia pełną ochronę danych na wypadek ich uszkodzenia, błędu użytkownika, infekcji wirusowej lub awarii systemu dzięki systemowi ciągłej ochrony danych.

Tivoli Continuous Data Protection for Files jest rozwiązaniem modernizującym i automatyzującym ochronę danych, przeznaczonym zarówno dla pojedynczych komputerów, jak i dla korporacyjnych serwerów plików. Tivoli Continuous Data Protection for Files stanowi unikalne połączenie replikacji, ciągłego zabezpieczania z kontrolą wersji oraz tradycyjnego planowego tworzenia kopii zapasowych, w jednym pakiecie łatwym w użyciu, przeznaczonym do różnorodnych wdrożeń.

Tivoli Monitoring (ITM) Express
news

Pomaga w zarządzaniu infrastrukturami informatycznymi.

IBM Tivoli Monitoring (ITM) Express jest łatwym w instalacji, wdrożeniu i używaniu rozwiązaniem do zarządzania i monitorowania infrastruktury informatycznej, zmniejszającym złożoność zarządzania środowiskami heterogenicznymi, dla małych lub średnich przedsiębiorstw. Dzięki ITM Express przedsiębiorstwa mogą z jednego centralnego portalu kontrolować czynniki wpływające na wydajność pracy, “wąskie gardła” oraz przerwy w pracy systemów. ITM Express zapewnia dostęp do licznych danych wydajnościowych, które pozwalają na wczesne wykrywanie problemów, co umożliwia szybkie wykonanie czynności zaradczych lub naprawczych, zanim pojawi się negatywny wpływ na wydajność systemów, zauważalny dla użytkowników.

Łatwe w użyciu, a zarazem bogate w możliwości narzędzie dla działu informatycznego, niewymagające specjalnych kwalifikacji ani przeszkolenia.

Tivoli Identity Manager
news

Zarządzanie tożsamością dla małych i średnich przedsiębiorstw.

IBM Tivoli Identity Manager Express stanowi rozwiązanie do zarządzania tożsamością użytkowników systemów IT i jest przeznaczone dla małych i średnich przedsiębiorstw. Produkt jest łatwy w instalacji, wdrożeniu i zarządzaniu.

Nowatorski produkt dla szybko zmieniającego się rynku.

Gotowość do kontroli: centralne śledzenie dostępu użytkowników do systemu i gotowe do użycia mechanizmy raportowania zapewniają niezbędne funkcje kontroli.

Tivoli® Storage Manager FastBack
news

Tivoli Storage Manager FastBack to bezproblemowa ochrona danych i odtwarzanie newralgicznych aplikacji w środowisku Windows. Pozwala na szybkie odtworzenie danych na dowolnym serwerze Microsoft Windows, w dowolnym miejscu organizacji, z dowolnego punktu w czasie.

IBM Tivoli Storage Manager FastBack zapewnia:

  • Wspomaga zapewnienie nieprzerwanej ochrony danych i zarządzanie odtwarzaniem serwerów Microsoft Windows w centrum danych oraz w biurach zdalnych lub filiach.
  • Przywraca sprawność aplikacji i dostęp użytkowników w ciągu kilku minut od utraty danych,
  • Ułatwia wyeliminowanie tradycyjnych okien czasowych na tworzenie kopii zapasowych,
  • Umożliwia odtwarzanie dowolnych danych z dowolnej aplikacji w środowisku Windows, w tym z aplikacji Microsoft Exchange, Microsoft SQL Server, Oracle, IBM DB2 i SAP.
  • Pozwala na maksymalnie efektywne wykorzystanie dostępnej przepustowości i mocy obliczeniowej
  • Zapewnia integrację z istniejącymi aplikacjami do tworzenia kopii zapasowych na taśmach,
  • Obsługiwane systemy operacyjne: Windows
Tivoli Access Manager Single Sign On
news

Oprogramowanie do obsługi pojedynczego logowania do systemów korporacyjnych. Silne uwierzytelnianie, automatyzacja dostępu i raportowanie zgodności z przepisami dla aplikacji w całej sieci korporacyjnej.

Uproszczenie, zabezpieczenie i śledzenie dostępu do wszystkich aplikacji Microsoft® Windows®, WWW, Java™, na komputerach mainframe i terminalach zdalnych, z obsługą wszystkich ważnych punktów dostępu do sieci, w tym komputerów stacjonarnych i laptopów z systemami Windows, współużytkowanych stacji roboczych, serwerów Citrix, systemów Microsoft Terminal Server i portali WWW.

Remote Data Protection
news

Usługa zdalnego, automatycznego wykonywanie kopii zapasowych z wykorzystaniem istniejacej infrastruktury sieciowej. Usługa backupu danych jest w pełni zautomatyzowana i monitorowana w trybie 24x7. Nie wymaga jakiegokolwiek udziału personelu klienta.